Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.levnazona.cz / Elektro / Zdraví - psychowalkmany / Psychowalkman AVS Victory V2 v brýlích a němčina
foto
Psychowalkman AVS Victory V2 v brýlích a němčina
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - psychowalkmany
Výrobce, příp.dovozce:
MindPlace, USA
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 9600 Kč
ID zboží 000807
 
Sdílet produkt:                

AVS Psychowalkman s němčinou

Psychowalkman ukrytý v brýlích. Odstřihněte se! Už žádné propojovací kabely. Světelné brýle, plné spektrum barev, programovatelný mp3 přehrávač a sluchátka v jednom. To vše za cenu základního fotoaparátu!

AVS přístroj Victory V2 (psychowalkman) byl vyrobený na míru podle požadavků zákazníků.

Vznikl při zkoumání významu audiovizuální stimulace na podporu spánku. Na základě dlouholetého vědeckého výzkumu ho vyvinul ing. Petr Kolman na katedře biokybernetiky, FEL na ČVUT. Victory V2 byl vyvinut pro větší pohodlí, teď už nepřekážejí propojovací kabely mezi řídící jednotkou sluchátky a brýlemi. Je možné ho ovládat bez vypnutí nebo složení z očí. Video s příkladem ovládání.

Zabudovaný mp3 přehrávač se komfortně nastavuje pomocí dálkového ovladače. Ovládání přístroje zvládne každý, kdo dokáže pomocí ovladače přepínat programy na televizoru. Zvolíte program (číslo vidíte na displeji) - spustíte program - vypnete přístroj - zesílíte nebo oslabit zvuk - zesílíte nebo oslabit intenzitu - zvolíte manuálně barvu stimulace.

Už se nemusíte rozhodovat pro konkrétní barvu světelných brýlí. Rozsah Victory V2 je 16,7 milionů barev. Všechny programy dodávané s přístrojem umožňují automatické přechody barev během stimulace. Barvy ovlivňují a zpříjemňují působení stimulace. Modrá, zelená a fialová obvykle uklidňují; červená a žlutá energizují; bílá je univerzální.

Stimulace se používá k uvolnění, soustředění při učení, načerpání energie, navození spánku, meditaci a podporu kreativity.

==================

Victory V2 nemá žádné propojovací kabely. Světelné brýle, plné spektrum barev, mp3 přehrávač a sluchátka jsou všechno v jednom. K tomu dostanete audio publikaci Němčinu pro každého. Nahrávky němčiny s audiovizuální stimulací si stáhnete přímo do přístroje.

Klikněte na link a vložte jedninečný kód, který dostanete po koupi Victory V2 a němčiny. Po připojení Victory V2 si do něj stáhnete nahrávky Němčiny pro každého spolu s audiovizuální stimulací.

http://bf.happy-electronics.eu/AVS_BF2/avs/v2wizard.jnlp

Na požádání vám nahrávky stáhneme my a přístroj vám dodáme i s němčinou.

===============

Dobíjecí baterie přístroje vydrží 90 - 120 minut. Při průměrné délce programu 20 minut to umožní 4 až 6 použití bez nabíjení.

Pomocí AVS Studio editoru pro úpravu programů si můžete měnit jakýkoliv z dodaných programů.

Pomocí AVS editoru pro úpravu programů si můžete měnit jakýkoliv z dodaných programů.

Programy na energizaci
Dopřejte si osvěžující sprchu a použijte je, když se cítíte vyčerpaní. Při stresových situacích vás uvolní krátká fáze hlubokého odpočinku. Změny frekvence vás nakopnou a zlepší vám náladu. Za pár minut se dostanete do hluboko uvolněného stavu a zase zpět. Programy můžete používat i více krát za den.


Programy na relaxaci
Široká škála relaxačních sezení převážně v hladinách theta a delta vám pomůže za krátký čas zregenerovat organismus, odpoutat ho od každodenního stresu a uklidnit mysl. Stimulace snižuje svalové napětí a zvýšit produkci endorfinů. Soustřeďte se na rytmické dýchání. Po sezení budete odpočatí. Cvičení přirozeně utiší vaše tělo a mysl.


Programy na učení
Nácvik rychlého a efektivního učení (superlearning), rozvíjení tvořivosti, podvědomé učení, podpora představivosti a vědomé denní snění. Technika ukotvení spojí vybranou představu "kotvou" s uvolněním stavem. Vyvoláním dané představy se uvolníte i při zkoušce. Zvládnete tak úzkost a naučené znalosti se vám snadno vybaví. Programy jsou populární při učení cizích jazyků. Mohou je používat i děti od pěti let. Zlepší se jejich koncentrace, urychlí se učení a podpoří kreativita. Audio-vizuální stimulace je s úspěchem používána u dětí s poruchami učení, jakými jsou dyslexie nebo dysgrafie.


Usínání a spánek
Můžete je použít pokud máte narušení spánkový cyklus. Stimulace vám pomůže i při stavech úzkosti nebo podrážděnosti. Uvolní vás, uklidní a připraví vaše tělo i mysl na zdravý spánek. Po skončení programu můžete přímo usnout. Najděte si soukromí a v tichu začněte snít. Objevte prostor za hranicemi, skutečnou virtuální realitu. Takové vědomé snění vám umožní mít větší radost ze snu, budete ho moci efektivněji využít pro zábavu, lépe zvládat stres, modelovat novou realitu a nové chování, uzdravovat se a objevovat téměř neohraničené prostory podvědomí.


Programy na zlepšení kreativity
Povzbuďte vaše tvůrčí myšlení a získejte spoustu nových nápadů, které jsou uloženy hluboko ve vašem podvědomí. Hladina theta - stav blízko spánku, ve kterém se generují zárodky představ, je často používána k řešení závažných problémů. Otázky umožňují generovat představy, které se mohou stát metaforami tvůrčích řešení nebo základem rozvoje vašeho vědomí. Stimulace navodí volný tok myšlenek. Zpracování představ v bdělém stavu bývá velmi přínosné.

Technické údaje:

psychowalkman v brýlích
světelné brýle, plné spektrum barev
programovatelný mp3 přehrávač
sluchátka
dálkový ovladač
kapacita 82 programů
adaptér do 220V
USB kabel
pouzdro na brýle
AVS Studio editor
paměť 2 GB

Při nákupu tohoto přístroje zvolte prosím některou z nabízených plateb předem.Děkujeme

Obrázky:

foto  foto 

Související produkty:

foto
9500 Kč
MindPlace, USA / Nyní nedostupné
AVS Psychowalkman ukrytý v brýlích. Odstřihněte se! Už ...
 
foto
9600 Kč
MindPlace, USA / Nyní nedostupné
AVS Psychowalkman s Angličtinou AVS Psychowalkman ukrytý v ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000807 Psychowalkman AVS Victory V2 v brýlích a němčina

 
Přeposlat tuto položku č. 000807 Psychowalkman AVS Victory V2 v brýlích a němčina na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama