Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
MindLights AVS
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - psychowalkmany
Výrobce, příp.dovozce:

Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 9488 Kč
ID zboží 000703
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Deprese, Migréna, Nervy, Relax, Spánek, Stres, Zdravotní pomůcky, Zdraví, Elektro

Parametry:

MindLights, audio-vizuální stimulační systém pozitivně stimuluje centrální nervový systém, pomocí světla a zvukových signálů. Používá se přitom maska s LED displejem a sluchátka. Nejnovější AVS technologie nabízí i začínajícím uživatelům velmi rychlý nástup pozitivních účinků.

Stimulace světlem a zvukem je účinná při uvolnění a nabytí celkové rovnováhy. Pokud jste nemocný a necítíte se dobře, uleví vám od příznaků nemoci. Vědecký výzkum prokázal příznivé účinky při léčbě chronického stresu, syndromu vyhoření, deprese a migrény.

Kromě odbourání stresu a svalové relaxace jsou prokázány výsledky při efektivním učení, vizualizaci a neurolingvistické technikách. Mnozí ze zákazníků uvedli výrazné zlepšení kvality spánku.
Účinky jsou srovnatelné s autogenní trénink, ale nástup účinků s audiovizuální stimulací je obvykle mnohem rychlejší.

Jak zařízení používat?
Používání je velmi jednoduché. Kromě přístroje MindLights potřebujete osobní počítač. Na přiloženém USB flash disku je software. LED masku připojíte k USB portu na vašem počítači, sluchátka připojíte k masce. Založíte si masku i sluchátka a cesta vaším nitrem může začít.

Představujeme vám nejnovější technologii z oblasti AVS, která nabízí i začínajícím uživatelům velmi rychlý nástup pozitivních účinků. Pokročilý uživatel má s MindLights téměř neomezené možnosti pro nastavení stimulace.

Vědecký výzkum v oblasti audiovizuální stimulace v posledních letech velmi pokročil. Byly prokázány příznivé účinky při léčbě různých onemocnění, jako je Tinitus, AD (H) D, chronický stres, syndrom vyhoření, deprese a migrény.
(Viz Huang et al, 2008:. A Comprehensive Review Of The Psychological Effects Of Brainwave Entrainment & Thomas Budzynski, Ph.. D.: The Clinical Guide to Sound and Light)

Takové sezení může vytvořit i vy!

Software může sezení produkovat automaticky, podle vašich potřeb, bez nutnosti ovládání programování.

Neurofeedback a biofeedback
Audiovizuální stimulace je, jak vyplývá z názvu stimulující proces. Účinek je omezen dobou aplikace a několika hodinami po ní. Neurofeedback a Biofeedback zahrnují učební proces, který může přetrvávat po týdny, měsíce a roky. Nástup účinku audiovizuální stimulace je často rychlejší, ekonomičtější a jednodušší na použití a dělá ho obzvlášť zajímavý pro domácí uživatele.

Systémové požadavky

operační systém: Windows XP, Vista nebo 7, v 32bit a 64bit nebo Mac OS X 10.5 (Leopard) 10.6 (Snow Leopard) a 10,7 (Lion),
alespoň Intel Atom procesor 1,2 GHz nebo srovnatelné,
nejméně 1024 MB RAM,
alespoň 500MB volného místa na pevném disku (pro hudbu a sezení),
monitor s rozlišením alespoň 1024x600 pixelů,
dva USB porty na masku a druhý pro USB flash disk,
doporučujeme použít notebook nebo netbook.

Nasazení audiovizuální stimulace u pacientů trpících onemocněním tinnitus.
Ve spolupráci s Univerzitou Hamburg byly provedeny studie s MindLights pro léčbu tinitus, které ukázaly slibné výsledky. Výsledky jsou publikovány v německém časopise Heilpraktier, říjen 2010. Komplexní shrnutí výsledků výzkumu poskytla pracovní skupina pro psychologii a prevenci.

USB flash disk se softwarem, Driver a Manual (PDF)
LED maska
sluchátka
používá se s vaším osobním počítačem
návod k použití
čistící ubrousky
kufřík
EAN 4260259770017

Obrázky:

foto  foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000703 MindLights AVS

 
Přeposlat tuto položku č. 000703 MindLights AVS na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama