Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Psychowalkman MC Square
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - psychowalkmany
Výrobce, příp.dovozce:
MindPlace, USA
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 7549 Kč
ID zboží 005288
 
Sdílet produkt:                

Psychwalkman - MC Square

-6 typů AVS programů, 120 variací
-6 přírodních zvuků
-Exkluzivní vzdělávací a jazykový program
-Kompaktní tělo přístroje
-1,3 palcovém OLED displej s 262 tisíc barvami
-mp3 přehrávač
-Světelné brýle typu
-Dotyková tlačítka
-Malé stereosluchátka
-Akumulátor
-Návod k použití v češtině
-Kniha do kapsy

Zdroj energie, revoluční stimulační AVS přístroj využívá světlo a zvuk v kombinaci s inovativními vědeckými poznatky. Naplní vás soustředěním a uvolněním.

Ideální pomocník k učení.

Nejlepší psychowalkman - v Koreji se již prodalo více než 1,4 milionu kusů. MC Square vám pomůže zlepšit koncentraci a navodit pocit klidu při odpočinku rytmickými zvuky a světly. Výsledkem je i zvýšená sebeúcta.

Hlavní funkce MC Square X1

-Režimy P1 až P6 - 20 možností nastavení, 120 verzí programů
-Přírodní zvuky: les, příboj, potok, déšť, delfíni a bílý šum
-Funkce nahrávání hlasu, přístroj má zabudovaný mikrofon
-Kompatibilita s připojenými periferními zařízeními
-Biorytmus
-Přenosná USB paměť typu plug-and-play
-Použitelná mini SD karta do 2 MB (MicroSD Card w/Adapters)
-Funkce vyhledávání souboru (navigační režim)
-Prohlížení obrázků JPG
-Prohlížení textu: Během poslechu hudby nebo programu
-Funkce hodin: Kontrola času.
-Veřejností ověřená spolehlivost: Tělesné reakce na audiovizuální podněty MC Square už potvrdily dlouhotrvající studie a klinické testy prováděné renomovanými akademickými institucemi a výzkumnými středisky v Ázii a USA.

P1 Concentration/Příprava ke koncentraci - 15 minut
Přípravná úroveň ke zlepšení koncentrace Obsah: Přípravná fáze ke studiu nebo relaxaci
Použití: Chcete-li si zlepšit koncentraci, nebo se motivovat ke studiu. Ráno hned po probuzení. Před odchodem do školy nebo do práce. Cítíte-li se ospalí po obědě. Před vykonáváním prací na které se musíte soustředit.
Poloha: Buďte v relaxační poloze se zavřenýma očima. Doporučujeme použít před programem P3 nebo P4. Nejlépe je používat tento program co nejčastěji.
Účinek: Pomáhá okamžitě přejít ze stavu úzkosti do stavu relaxace. Pomáhá uvolnit stres, úzkost a únavu z nedostatku spánku.

P2 Relaxation/Relaxace – Pomoc proti únavě - 15 minut
Obsah: Stav před relaxací nebo uvolněním stresu a napětí.
Použití: Chcete-li zlepšit koncentraci pomocí krátkodobého hlubokého spánku. Potřebujete-li uvolnit stres způsobený nedostatkem spánku. Potřebujete-li si krátce a dobře odpočinout. Když se přizpůsobujete časovému posunu. Odpočinek nebo zotavení z únavy. Relaxace se zavřenýma očima a ležmo na zádech.
Poloha: (Před studiem) V sedě na židli se zavřenýma očima. Jste-li hodně unaveni, po skončení tohoto programu si ještě na 10 minut odpočiňte. Jste-li zvyklí hodně spát, doporučujeme vám použít před studiem program P1 místo programu P2.
Účinek: Umožňuje dostatečně se vyspat ve velmi krátkém čase. Pomáhá odbourat stres a únavu.

P3 Learning/Učení: Pomoc při udržení koncentrace - 60 minut
Obsah: Výlučně pro udržování koncentrace při samostatném studiu.
Použití: Potřebujete-li se soustředit na určité věci velmi dlouhou dobu. Když samostatně studujete.
Poloha: U tohoto programu si nasaďte jen sluchátka.
Použití: Používáním déle než 3 hodiny se účinnost může snížit. V tom případě se vraťte do režimu P2 a později použijte režim P3. Nesoustřeďujte se příliš na zvuk MC Square. Jednoduše relaxujte.
Účinky: Pomáha vám udržovat koncentraci u samostudia a zlepšit efektivitu vaší práce.

P4 Language/Jazyk – Pomoc při studiu jazyků - 60 minut
Obsah: Používá se k udržování koncentrace na učení se zvukovými nahrávkami.
Použití: Chcete-li si udržet koncentraci nebo zlepšit účinnost studia se zvukovými nahrávkami.
Poloha: Používejte tento program se sluchátky. Hlasitost MC Square musí být nižší než hlasitost zvukové nahrávky.
Účinky: Zdvojnásobuje efektivitu studia jazyků podporováním vašeho podvědomí.

P5 Energizer/Vitalizace - 10 minut Pomoc k překonání ospalosti
Obsah: Doplňková fáze k překonání ospalosti.
Použití: Chcete-li překonat ospalost po jídle nebo odstranit jiný druh malátnosti. Jezdíte-li na dlouhé vzdálenosti nebo se budíte brzo ráno.
Poloha: Musíte zůstat sedět se zavřenýma očima. Nepoužívejte před učením. Pro lepší účinek si po tomto programu zacvičte.
Účinek: Pomáhá při překonávání ospalosti a malátnosti.

P6 Sleeping/Spánek – Pomoc k usínání - 30 minut
Obsah: Doplňková fáze k navození hlubokého spánku.
Použití: Nemůžete-li usnout kvůli vnitřnímu neklidu, stresu nebo stísněnosti.
Poloha: Použijte tento program v poloze ležmo na zádech se zavřenýma očima. Použijte tento program každý den před spaním. Nikdy jej nepoužívejte před učením.
Účinek: Použijete-li program před spaním, ráno se budete cítit svěží a energičtí.

6 programů + 6 přírodních zvuků
Možnost přehrávání přírodních zvuků na přístroji MC Square je typem doplňkových programů, které podporují lepší relaxaci. Přidáním přírodního zvuku se současným použitím světel a zvuků, které vytvořil počítačový systém, dosáhnete lepší výsledky.
MC Square X1 obsahuje tyto přírodní zvuky: les, příboj, potok, déšť, delfíni a bílý šum. Umožňuje také uživatelům přidávat své oblíbené zvuky. Vychutnejte si přírodní zvuky s MC Square. Přístroj má velmi intuitivní uživatelské prostředí.

Nastavení přístroje MC Square při prvním použití

MC Square je doplňkové zařízení na zlepšování koncentrace a na zdvojnásobení účinku relaxace pomocí efektů synchronizovaného světla a zvuků, které uvedou váš mozek do pohodlnějšího a odpočinutého stavu, odbourají stres a uvolní vaše svaly. Délka času potřebného na seznámení se s přístrojem závisí na vaší přizpůsobivosti a schopnosti nastavit uživatelské prostředí. Je to velmi důležité období pro úspěšné používání MC Square a může trvat až měsíc po zakoupení přístroje.

Za prvé!
Používejte přístroj aspoň jednou denně. K seznámení s přístrojem MC Square v krátkém čase, je důležité neustálé používání programů P1 (koncentrace) a P2 (relaxace). Doporučujeme přístroj používat s přírodními zvuky.

Za druhé!
Používejte přístroj, jako byste pohodlně odpočívali. Když se poprvé zaposloucháte do jeho zvuků, pravděpodobně se vám budou zdát neznámé. Jste-li při prvním použití pod tlakem nebo se nemůžete dočkat jeho účinků, může to zpomalit seznamování s přístrojem. Nesnažte se příliš soustřeďovat na zvuky, jednoduše relaxujte.

Za třetí!
Podívejte se na ohlasy a zpětnou vazbu uživatelů AVS. Můžete získat zážitky od lidí, kteří mají podobnou zkušenost.

Tři kroky pro zlepšení účinku koncentrace

Fáze relaxace vytváří optimální stav soustředění, fáze přípravy podporuje a zlepšuje vaši koncentraci a fáze soustředěného učení udržuje vaši koncentraci dosaženou v předchozí fázi.

Fáze relaxace
V této fázi v krátkém čase potlačíte únavu, úzkost, napětí a stres, které brzdí vaši mozkovou aktivitu, pomocí soustředění nebo odpočinku a vstoupíte do optimálního stavu koncentrace a studia. Program P1 alebo P2 se používá k tomuto účelu.

Fáze přípravy
Nepoužívejte specifický program. Jestliže usnete nebo se vám zatočí hlava ve fázi relaxace, překonejte to lehkým strečingem a připravte se ke studiu.

Fáze soustředěného učení
Doporučujeme používat program P3 pro klasické studium nebo pro náročnou koncentraci a program P4 ke studiu jazyku pomocí zvukových nahrávek. Učíte-li se více než 3 hodiny, je lépe
začít opakováním fáze relaxace pro zlepšení účinnosti. Během učení doporučujeme po každých 50 až 60 minutách si na 10 minut odpočinout. Během odpočinku byste si měli lehce natáhnout tělo nebo použít program P1.

Když se vám ráno těžko vstává nebo při odstraňování únavy
Vhodný program: P1 (Před koncentrací)
Nastavte si budík na 15 minut před časem, kdy obyčejně vstáváte. Spusťte program a pospěte si ještě 15 minut. Budete se cítit čerství a plní sil.

Cítíte ospalost po jídle
Vhodný program: P1 (Koncentrace), P2 (Relaxace)
Ospalost po jídle je výsledkem metabolizmu trávení. Je-li stupeň takové únavy vysoký, použijte program P2 (Relaxace) a krátce si pospěte. Brzy budete znovu vitální. Jestliže jste v práci nebo
si nemůžete najít čas na krátký spánek, použijte program P1 a pro dobrý odpočinek si vyberte zvuk příboje. Do značné míry tím odstraníte únavu po jídle.

Jste pod tlakem před důležitou zkouškou nebo pohovorem
Vhodný program: P2 (Relaxace)
Program P2 (relaxace) je určený na uvolnění napětí. Před důležitými zkouškami nebo pohovory se uklidníte poslechem přírodních zvuků s programem P2.

Nemůžete usnout, protože jste nervózní před zkouškou
Vhodný program: P6 (Spánek), P2 (Relaxace)
Vaše nervozita nebo obavy ze zkoušek se velmi často projeví nespavostí.
Šálkem teplé vody si zahřejte žaludek. Spusťte program P6 (spánek) a nastavte hlasitost na úroveň 3 ~ 4. Zapněte přírodní zvuky – v tomto případě potok. Budete se cítit velmi uvolnění
a lehce usnete.  Když program P6 (spánek) nemá žádny účinek, pravděpodobně byste měli použít program P2 (relaxace) na zlepšení účinnosti.

Autosugestivní metóda učení
V případě, že nemáte speciální učebnici s nahrávkou, můžete si nahrát vlastní materiály a přehrávat s programem P4, při odpočinku nebo předtím, než půjdete spát. Toto studium se
nazývá autosugestivní metoda učení. Když potřebujete nahrát obsah předmětu, který si vyžaduje učení zpaměti, například anglická slovíčka, nahrajte si svoje vlastní vysvětlení a opakovaně ho poslouchejte. Tato metoda učení má vynikající účinek a vy si zapamatujete obsah. Díky častému opakování i slovíčka zůstanou dlouho ve vaší paměti. Autosugestivní metoda učení může být velmi efektivní, a proto ji používejte co nejčastěji.

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 005288 Psychowalkman MC Square

 
Přeposlat tuto položku č. 005288 Psychowalkman MC Square na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama