Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.levnazona.cz / Elektro / Zdraví - psychowalkmany / Psychowalkman Proteus + CD s výukou německého jazyka
foto
Psychowalkman Proteus + CD s výukou německého jazyka
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - psychowalkmany
Výrobce, příp.dovozce:
MindPlace, USA
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 5449 Kč
ID zboží 005346
 
Sdílet produkt:                

Psychwalkman Proteus + CD s výukou němecého jazyka  (Němčina do kapsy)

-50 programů
-kapacita až 199 programů
-psychowalkman
-stereo sluchátka
-MultiColor Liteframes – rubínově smaragdové světelné brýle
-připojení k počítači, seriový port
-audio kabel
-CD s relaxační hudbou
-manuál
-dvouletá záruka
-kniha do kapsy
-bioaktivní propojení s biofeedbackem Thought Stream

Stálice na nebi audiovizuální stimulace. Jestliže hledáte pokročilý AVS přístroj a nechcete přeplatit, jste na správné adrese. Stimulace světlem a zvukem s moderním procesorem. Operační systém i sezení jsou ve Flash paměti, takže se mohou upgradovat. Barevná, řízená stimulace světelných brýlí a připojení k PC.

Frekvenci stimulace můžete nastavit v rozpětí od 0,5 do 50 Hz. Obsahuje stereo audio konvertor digitálního na analogový pro binaurální rytmy a další tvary vln a vyladěný AudioStrobe dekodér pro intenzivní zážitek s hudbou. Displej je možné vypnout.

Editovací software Proteus Session Editor je možné si stáhnout zdarma. Potřebný je operační systém Windows 98/NT 4,0 a vyšší. Software můžete použít k vytvoření vlastních sezení, editování audio vln (včetně binaurálního efektu), k přípravě nových "alb", k vytvoření vícebarevných efektů, nebo jejich stahování z webu výrobce zdarma. Najdete zde ukázky AudioStrobe nahrávek ve formátu MP3. Vytvořte si "náhodné" programy v rámci zvolených omezení (například frekvence od 9 do 12 Hz a délky segmentů od 1 do 3 sekund). Frekvenční rámec od 0,2 do 50 Hz - nejlepší v odvětví. Pokud má váš počítač pouze USB připojení, je nutné dokoupit redukci sériový port - USB.


Díky MultiColor Liteframes - světelným brýlím, můžete využívat výhodu vzájemného vztahu mezi barvou a duševním stavem: smaragdová je pro relaxaci, rubínová pro stimulaci. Vizuální efekty jsou mnohem intenzivnější než s jednobarevnými brýlemi. Zelené a červené diody v brýlích vytvoří až 250 barevných kombinací. Světelné kanály mohou být synchronní nebo v úplně jiných frekvencích.


Bioaktivní propojení ovládá průběh stimulace pomocí zpětné vazby. Biofeedback přístroj Thought Stream přesně kontroluje okamžité změny hladin napětí nebo uvolnění v našem těle. Přístroj zaznamená a vyhodnotí uvolnění, které jste při audiovizuální stimulaci dosáhli a následně upraví její průběh.

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
4999 Kč
MindPlace, USA / Nyní nedostupné
Psychwalkman Proteus -50 programů -kapacita až 199 programů ...
 
foto
5449 Kč
MindPlace, USA / Nyní nedostupné
Psychwalkman Proteus + CD s výukou anglického jazyka (Angličtina ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 005346 Psychowalkman Proteus + CD s výukou německého jazyka

 
Přeposlat tuto položku č. 005346 Psychowalkman Proteus + CD s výukou německého jazyka na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama