Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Alergin 100cps.
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Agrobac, ČR
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 724 Kč
ID zboží 001616
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Alergie, Doplňky stravy, Imunitní systém, Senná rýma, Zdraví

Parametry:
Tablety / Kapsle

Alergin 

Aktivní látky: Extrakt perily křovité, extrakt přímořské borovice (pycnogenol), beta-1,3/1,6-D-glukan z hlívy ústřičné, zinek, vitamín B6.

Dávkování: Děti 1 kapsle denně, dospělí 1-2 kapsle denně. Vyšší účinnosti se dosáhne konzumací po jídle (oběd případně večeře), zapít vodou. Vhodné pro dlouhodobé užívání. Užívat asi měsíc před očekávaným nástupem alergie, případně ihned s prvními příznaky a pokračovat po celé období. S nástupem prvních příznaků doporučujeme zvýšit dávku na 2 kapsle denně. Není určeno dětem do tří let, těhotným a kojícím ženám.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
434 Kč
sleva 30% / ušetříte 130 Kč
304 Kč

Readers Digest výběr / Skladem <10ks / Akce -30% do vyprodání
Alergie od A do Z je souborem nejnovějších poznatků o tomto typu ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001616 Alergin 100cps.

 
Přeposlat tuto položku č. 001616 Alergin 100cps. na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama