Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.levnazona.cz / Imunitní systém / Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny / ANTHOGENOL silný antioxidant 30 kapslí
foto
ANTHOGENOL silný antioxidant 30 kapslí
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
INC Agency, Holandsko
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 367 Kč
ID zboží 001330
 
Sdílet produkt:                

ANTHOGENOL je původní francouzský OPS´s produkt, vyvinutý Prof. Masquelierem. ANTHOGENOL je patentovaný, přírodní, bezpečný produkt s vysokou výživnou hodnotou.
Účinnou látkou přípravku ANTHOGENOL je suchý prášek obsahující Flavan-3-ol v jednoduché a kondenzované formě až po pentametry (oligomerické procyanidiny nazývané také OPC´s) získané ze zrnek hroznového vína Vitis Vinifera a z kůry francouzské pobřežní borovice Pinus Maritima.


KDY POMÁHÁ: Jako silný antioxidant čistí tělo od volných radikálů (volné radikály = buněčný odpad). 

Dávkování: 2 kapsle/den 

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Obrázky:

foto 

Související produkty:

Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001330 ANTHOGENOL silný antioxidant 30 kapslí

 
Přeposlat tuto položku č. 001330 ANTHOGENOL silný antioxidant 30 kapslí na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama