Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.levnazona.cz / Imunitní systém / Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny / Ovosan Areko 2x90tobolek + transovosangel
foto
Ovosan Areko 2x90tobolek + transovosangel
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Areko, ČR
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 5180 Kč
ID zboží 002467
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Akční balíčky, Chemoterapie, Doplňky stravy, Imunitní systém, Nádory, Produkty s dárkem, Rakovina, Regenerace, Zdraví

Parametry:
Akční balení, S dárkem, Tablety / Kapsle

OVOSAN

Ovosan je přírodní preparát, doplněk stravy v kapslích. Je to směs vaječných biologicky aktivních fosfolipidů, která přispívá k posílení přirozených obraných shopností organismu.

Přípravek OVOSAN je podáván ve formě želatinových kapslí. Každá kapsle obsahuje 150 mg vaječného extraktu (účinnou složkou jsou biologicky aktivní fosfolipidy), 350 mg jedlého slunečnicového oleje a max. 1 mg cholesterolu. Energetická hodnota jedné želatinové kapsle o obsahu 500 mg je 23 kJ. Ovosan neobsahuje žádné konzervační látky ani syntetická barviva. Je určen pro všechny věkové kategorie s výjimkou dětí do 3 let.

Doporučená denní dávka

jsou 3 kapsle (1 - 1 - 1) po jídle. Při stavech vyčerpanosti lze užívat denně 6 kapslí (2 - 2 - 2) po jídle nebo podle lékařem rozepsaného individuálního dávkování. V tomto případě je důležité zajistit zvýšený příjem tekutin a to v množství 2,5 - 3 litry denně z důvodu lepšího vyplavování toxických látek z organismu.

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 002467 Ovosan Areko 2x90tobolek + transovosangel

 
Přeposlat tuto položku č. 002467 Ovosan Areko 2x90tobolek + transovosangel na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama