Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Kyslíkový generátor KRÖBER O2
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - pomůcky pro lepší dýchání
Výrobce, příp.dovozce:
Kröber, Německo
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 32850 Kč
ID zboží 001575
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Astma, Dýchání, Elektro, Imunitní systém, Krevní oběh, Kyslík, Libido, Mozek, Nádory, Paměť, Pokožka, Potence, Pro seniory, Rakovina, Senior, Spánek, Stárnutí, Zdravotní pomůcky, Zdraví, Oxyterapie

Parametry:
Kyslíkové generátory/koncentrátory, Domácí použití, Přenosný a mobilní, Pro provozovny..., Profi

KRÖBER O2 je kyslíkový koncentrátor (95% O2, 6l/min.) nové generace představující budoucnost kyslíkových koncentrátorů. Doporučen pro fitness a wellness centra a oxy sauny, ale je samozřejmě použitelný i u Vás doma.

Princip: koncentrátor Krober O2 vytváří kyslík medicínské kvality z okolního vzduchu na základě PSA technologie, která umožňuje molekulární rozbor na základě proměnných tlaků a minerálu zeolit, který je součástí  koncentrátoru.

Charakteristika KRÖBER O2
- snadná údržba
- snadná obsluha
- dobře vypracovaný servisní koncept
- moderní design
-------------------------------------------
- vyroben v Německu
- tichý
- malý, lehký, přenosný
- nový design
- modulová složka konstrukce
- snadná údržba
- nový, inovovaný sensorový měřicí článek
- USB-rozhraní
- intuitivní, snadná obsluha
- LC-Display
- integrované řízení toku
- funkčně bezpečná, spolehlivá technika
- samoregulační regulace oběhu
- řízený mikroprocesorem
-------------------------------------------------
Zvýšíte-li obsah kyslíku ve vdechovaném vzduchu, zvětšujete kvalitu svého života, zvyšujete fyzickou i mozkovou aktivitu, prodlužujete svůj život a mládnete.
-------------------------------------------------
Máte unikátní možnost stát se jedním z prvních majitelů tohoto moderního přístroje, vyrábějícího kyslík.
-------------------------------------------------
OBJEDNEJTE SI NEJNOVĚJSÍ KYSLÍKOVÝ KONCENTRÁTOR JIŽ DNES!

Technická data
Požadované napětí 230 V, 50 Hz
Požadovaná teplota v místnosti - Provoz: + 10 až + 40 oC, skladování: - 20 až + 70 oC
Úroveň hluku menší než 35 dB (A)
Příkon 360 W
Prachový filtr v zadní části přístroje
Bakteriální filtr pod servisní záklopkou
Hmotnost 19.8 Kg
Rozměry (výška x šířka x hloubka) (53.5 x 20.3 x 52) cm bez koleček
Záruční lhůta 30.000 hodin provozu, max. 5 let

Koncentrace kyslíku
1 - 4 l/min. 95% +/- 3%
4 - 5 l/min. 85% +/- 3%
5 - 6 l/min. 75% +/- 3%

Nejvyšší doporučený tok kyslíku 6 l/min.

Nejčastější otázky ke kyslíkovým generátorům
Otázka: Není použití kyslíkového koncentrátoru v domácím prostředí nebezpečné?
Odpověď: Na rozdíl od jiných kyslíkových aparatur nejsou naše přístroje vyráběny z hořlavých materiálů a nemůže v nich dojít k výbuchu jako u kyslíkových tlakových lahví. Používáme technologii PSA (proces adsorpce přeměnného tlaku). Tato technologie výroby kyslíku byla vyvinuta společností NASA, je bezpečná a jednoduše se uplatňuje.

Otázka: Ovlivňuje kyslík nějakým způsobem výskyt rýmových onemocnění?
Odpověď: Nachlazení je důsledkem seberegulace organismu. Vzniká kvůli nedostatku kyslíku a následně zabraňuje organismu vylučovat toxiny a škodlivé látky. Díky teplotě se pak tyto toxiny a škodliviny podrobují utilizaci, zužitkování. Z tohoto důvodu je veliký rozdíl ve frekvenci nachlazení mezi obyvateli měst a venkova. V prostředí s dostatečným množstvím kyslíku lze předejít nemocem.

Otázka: Co se děje při nedostatku kyslíku v místnosti?
Odpověď: Dostaví se pocit dusna, slabost, únava, pocítíte bolest hlavy. Nejvíc se nedostatek kyslíku projevuje u starších lidí se zhoršenými funkcemi dýchání.

Otázka: Co se děje při nedostatku kyslíku v lidském organismu?
Odpověď: Nedostatek kyslíku brání správné funkci krevního oběhu, což může způsobit různá onemocnění. Především se příznaky projeví na kůži a vašeho zdravotního stavu si tak všimnou i ostatní.

Otázka: Čím se vysvětluje osvěžující působení kyslíku na vzduch v místnosti?
Odpověď: Můžeme potvrdit, že v každém prostředí, kam se nainstalují kyslíkové přístroje, začne kyslík osvěžovat vzduch. Nehledě na to, že přesné příčiny ani samotný jev nejsou prozkoumány, platí všeobecně názor, že kyslík napomáhá růstu mikroorganismů, které ničí látky, způsobující nepříjemné pachy v místnosti.

Otázka: Jaké jsou projevy účinku kyslíku na kůži?
Odpověď: Jelikož kyslík je důležitým aktérem krevního oběhu, ozdravuje se při správném zásobování vlásečnic i lidská kůže. Pokud kůže dobře dýchá, prostupuje přes ní dostatečné množství kyslíku, což má obdobný účinek. Když trávíte čas v sauně, vylučuje vaše tělo s potem i kysličník uhličitý a toxiny, což umožňuje přísun kyslíku do organismu. Pro vaši informaci: na jisté základně pozemních a vzdušných sil byli piloti letadel zvoleni za osoby s nejlepší a nejkrásnější pletí - po dobu letu si totiž nasazují masku a dýchají kyslík.

Otázka: Jak je nedostatek kyslíku spojen se zvýšením teploty vzduchu a s nadmořskou výškou?
Odpověď: Zvyšování teploty způsobuje snižování hustoty vzduchu i hustoty kyslíku. Tím se zmenšuje množství kyslíku, který vdechneme na 1 nádech a objevuje se pocit dusna. Ve vysokohorských oblastech tento jev vzniká kvůli nízkému atmosférickému tlaku a tedy nízké hustotě kyslíku.

Otázka: Může kyslík prospět astmatikům?
Odpověď: Astma je nemoc alergického původu s komplikovaným průběhem léčby. Při dušení se narušují procesy dýchání a nemocný potřebuje zavedení vysoce koncentrovaného kyslíku. Pro informaci: osoby, trpící chronickou rinitidou též potřebují přísun kyslíku.

Otázka: Jakým způsobem může kyslík pomoci při léčení rakoviny?
Odpověď: Prostředí, které je příznivé pro množení rakovinotvorných buněk, obsahuje hodně toxinů a škodlivých látek. Pro nemocné osoby je tedy nutné vyvést tyto látky z krevního systému dostatečným množstvím kyslíku. Totéž se doporučuje při ochraně před onemocněním.

Otázka: Jaký je vliv kyslíku na zbavování se kocoviny?
Odpověď: K rozštěpení alkoholu je třeba velkého množství kyslíku, vdechovaný kyslík většinou nestačí, vzniká jeho nedostatek. Příznaky nedostatku kyslíku jsou rovněž špatný stav kůže, bolest hlavy, závrať (důsledek špatného krevního oběhu) i jiné negativní dopady požití alkoholu, které zmizí až s jeho úplným odstraněním z organismu.

Otázka: Působí kyslík i na rozumové schopnosti?
Odpověď: Při rozumové činnosti se spotřebovává velké množství kyslíku, zvlášť pak při soustředění, kdy jeho množství nestačí. V nevětrané místnosti se člověk nemůže zkoncentrovat. Pro osoby, které mají problém se soustředěním, je nezbytný příjem kyslíku!!!

Otázka: Jak kyslík působí na starší osoby s oslabenými funkcemi srdce a dýchání?
Odpověď: Většina osob starších 70-ti let má srdeční a dýchací funkce oslabeny na 70-80%. Přirozeně se jim snižuje částečný tlak kyslíku v krvi, zpomalují se a stárnou všechny funkce organismu. Většina starších osob nemá pevný spánek, trpí nedostatkem kyslíku a kvůli tomu má pocit dusna. Hodně starších osob nemůže spát v pokoji se zavřenými dveřmi.

Otázka: Je pravda, že vysoká koncentrace kyslíku není příliš prospěšná?
Odpověď: Zvýšení obsahu kyslíku ve vzduchu místnosti je složitý úkol, do kterého je potřeba investovat finance, jeho zvýšení na 23% - což si můžeme dovolit, je velmi prospěšné. Množství kyslíku, který vyrábí kyslíkové kondicionéry vzduchu, zjevně nestačí a nemá správný účinek, i když přece trochu pomáhá.

Otázka: Jaká koncentrace kyslíku v místnosti je ideální?
Odpověď: V místnosti do 30 m2 je optimální periodicky zapínat koncentrátor na 3-4 hodiny dvakrát denně (ráno a pozdě večer). Dosáhnete tak zvýšení koncentrace kyslíku o 1-2%.

Otázka: Není nebezpečné bezprostředně vdechovat vysoce koncentrovaný kyslík samostatně?
Odpověď: Podle výsledků klinických výzkumů se ani při dlouhodobém příjmu kyslíku s koncentrací menší než 50% u člověka neobjeví žádné potíže. -Nehledě na tvrzení, že při působení kyslíkového koncentrátoru vdechujeme 90%-ní kyslík, ve skutečnosti při průchodu přes nos vstřebáváme mnohem více vzduchu, než čistého kyslíku a koncentrace toho kyslíku, který se nakonec dostane do plic, je pouze 30-40%. -Při použití speciálního náušního držáku je vzdálenost od otvoru koncentrátoru do nosu 3 cm. Když kyslík tuto vzdálenost prochází, snižuje se jeho koncentrace na 30%, po smíchání s vzduchem se do plic dostane 25-30%-ní kyslík. - Ve výsledku lze říci, že se při přijímání kyslíku pomocí držáku s cílem snížení únavy apod. nemohou objevit žádné problémy s vysokou koncentrací. 

Otázka: Jak působí kyslíková terapie pomocí kyslíkového koncentrátoru?
Odpověď: Kyslík zvyšuje mozkovou aktivitu, zlepšuje paměť a pozornost, zvyšuje fyzickou a se.xuální aktivitu, čistí krev. Posiluje imunitu, zabraňuje vzniku veškerých nemocí, i rakoviny.

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
5179 Kč
Oxylife / Nyní nedostupné
Kyslíkový generátor O2-Pack je prvním bezpečným a výkonným ...
 
Reklama