Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.levnazona.cz / Výprodej - poslední kusy / Domácnost - Hygiena / ACTIVE mezizubní mikro kartáčky 3mm 5ks
foto
ACTIVE mezizubní mikro kartáčky 3mm 5ks
Zařazeno do kategorie:
Domácnost - Hygiena
Výrobce, příp.dovozce:
Tower House, UK
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 129 Kč
ID zboží 000428
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Dásně, Hygiena, Zdraví, Zuby, Výprodej - poslední kusy

Parametry:
Zubní kartáčky

Ústní hygiena - Pro mezizubní čištění a prevenci před paradentózou

Radíme Vám: Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Vlákna by měla snadno prostoupit mezizubní prostor, nikdy by neměla být násilím vtlačena mezi jednotlivé zuby. Klidně si kupte více velikostí, neboť mezery mezi jednotlivými zuby nemáte vždy stejné.

Používejte denně.

Péče o zuby
Zdravé zuby a dásně nejsou stále samozřejmostí. Každý stomatolog Vám jistě potvrdí, že není jednoduché správně pečovat o zuby. Po ukončení pravidelné školní docházky mnozí zanedbávají pravidelné preventivní prohlídky a hlavně pravidelnou péči. Díky tomu se zvyšuje počet kazů. A nejen to. Zničehonic Vám pozvolna začínají krvácet dásně, což může vést až ke vzniku onemocnění parodontu neboli paradentózy.

Zubní plak
Zubní plak, je neviditelný film bakterií, který se tvoří na povrchu našich zubů. Běžným kartáčkem jej odstraníte z velkých ploch zubů, ale v mezizubí se drží stále. Pokud se tyto bakterie přemnoží, vylučují velké množství toxických látek a kyselin, které odvápňují sklovinu (vznik zubního kazu) a dráždí dásně. Imunitní reakce dásní se projeví překrvením a zvětšenou citlivostí. Dlouhodobým chronickým drážděním dochází k akutním zánětům dásní a ke vzniku parodontálních chobotů = paradentózy. Vše končí uvolněnými zuby a zubními náhradami.

Mezizubní kartáčky
Ideální pro pravidelnou mezizubní hygienu jsou mezizubní (interdentální) kartáčky, díky jednoduché manipulaci a vysokému účinku. Bohužel ne všichni je zavedou bez problémů mezi zuby (křivé zuby, těsné zuby u mladých lidí). Kartáčky se vyrábí kónické (stromeček) nebo cylindrické, s plastovým držátkem nebo pouze na delším drátku. Štětiny jsou usazené ve spirálovitém drátku, který je potažený slabým plastem, aby chránil zubní krček a nedocházelo ke galvanickému efektu při doteku k amalgámové výplni.

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
129 Kč
Tower House, UK / Nyní nedostupné
Pro mezizubní čištění a prevenci před paradentózou.  ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000428 ACTIVE mezizubní mikro kartáčky 3mm 5ks

 
Přeposlat tuto položku č. 000428 ACTIVE mezizubní mikro kartáčky 3mm 5ks na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama