Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.levnazona.cz / Výprodej - poslední kusy / Krása - kosmetické a vlasové pomůcky / 1071 Hloubkový čistič pleti SKB-1012 do kabelky
foto
1071 Hloubkový čistič pleti SKB-1012 do kabelky
Zařazeno do kategorie:
Krása - kosmetické a vlasové pomůcky
Výrobce, příp.dovozce:
JETT
Skladová dostupnost:
Skladem <10ks
Cena dříve 280 Kč
Sleva  40%
Ušetříte  112 Kč
Cena s DPH:  168 Kč

 
Sdílet produkt:                
Akce -40% do vyprodání

Související hesla:
Detoxikace, Krása, Masáže, Pokožka, Přístroje pro kosmetiku, Výprodej - poslední kusy

Parametry:
Domácí použití

Hloubkový čistič pleti SKB-1012

Deep Action Facial Cleanser je přístroj, který využije každá žena, které záleží na domácí péči o její pleť. Tato praktická pomůcka je určena ke zlepšení běžného čištění pleti prováděného klasickými kosmetickými přípravky. Přístroj pracuje na principu vibrační masáže a v kombinaci s Vašimi oblíbenými kosmetickými přípravky odstraňuje z pleti nečistoty a dělá ji jemnější, čistější a zdravější. Navíc díky své keramické termální hlavici pleť prohřívá, čímž podporuje cirkulaci v pleti a tím pádem i vstřebávání účinných látek obsažených ve Vašich kosmetických přípravcích.


Hloubkový čistič pleti zvládne masírovat Vaší tvář rychlostí až 6000 vibrací za minutu. Je voděodolný a tím pádem je vhodný a bezpečný k použití v koupelně, jako součást Vaší běžné ranní či večerní toalety. Díky jeho malým rozměrům ho můžete používat i na cestách.

Hloubkový čistič plet pracuje na 2 AAA baterie, které dostanete v široké síti běžných prodejen, takže s jeho provozem nebudete mít žádné problémy. Součástí balení je i 15 vatových tamponů, které Vám vystačí zhruba na první dva týdny používání.

S tímto přístrojem můžete zefektivnit Vaši starostlivost o pleť, aniž byste měnila své zaběhané rituály nebo věnovala péči o pleť více času.

Použití

Použití přístroje je velmi jednoduché a nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti nebo znalosti. Poté, co do přístroje vložíte baterky, jednoduše na jeho hlavici umístíte kosmetický vatový tampón, který jemně navlhčíte. Na pleť nebo přímo na vatový tampón nanesete svůj oblíbený kosmetický přípravek a stiskem jediného tlačítka uvedete přístroj do provozu. Přístrojem jemně přejíždíte po tváři, čímž pleť masírujete a čistíte. Pleť je po použití přístroje vyčištěná, prokrvená a zlepšuje se cirkulace v ní.

Údržba

Stejně jako použití přístroje, i jeho údržba je velice nenáročná. Po každém použití stačí z přístroje odstranit vatový tampónek a přístroj otřít mokrým hadříkem a poté usušit.

Výhody

Kompaktní velikost
Příjemný ergonomický tvar
Jednoduché použití
Voděodolný
Lze ho používat v pohodlí domova
Zlepšíte péči o svou pleť bez změny svých návyků
Lze jej kombinovat s Vašimi oblíbenými kosmetickými produkty

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu 1071 Hloubkový čistič pleti SKB-1012 do kabelky

 
Přeposlat tuto položku 1071 Hloubkový čistič pleti SKB-1012 do kabelky na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama