Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Lávové KAMENY pro příjemnou relaxaci sada 9ks
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - přístroje a potřeby pro masáže
Výrobce, příp.dovozce:
Spa Hot Rocks
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 249 Kč
ID zboží 001456
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Bolesti, Masáže, Relax, Stres, Svaly, Výprodej - poslední kusy, Zdravotní pomůcky, Zdraví, Záda

Parametry:
Lávové kameny, Domácí použití

Lávové kameny

Snad každý z nás potřebuje někdy vypnout a odpočívat. Jedním ze skvělých způsobů relaxace mohou být i lázně. Nyní si tento luxus můžete dopřát i u Vás doma. Terapie horkými kameny je způsob termoterapie, který je znám už více než 5000 let. Když přiložíte horké kameny na tělo, Vaše svaly a ostatní měkké tkáně se prohřejí, dobře prokrví a uvolní a Vy jistě pocítíte příjemnou úlevu. Když se svaly dobře prokrví, lépe se z nich odplaví škodlivé metabolity, které mohou způsobovat bolestivé stavy.

Pokud Vy a nebo někdo z Vašich nejbližších trpíte bolestmi pohybového aparátu, problémy s prokrvením některých částí těla, nespavostí, depresemi nebo jste zkrátka jen často ve stresu, jistě je toto skvělý dárek, který Vám a Vašim blízkým od těchto problému může pomoci.

Lávové Kameny si můžete navzájem aplikovat se svým partnerem a zpestřit si tak své romantické chvíle. Kameny můžete pokládat na jakoukoli část svého těla, např. podél páteře, na ruce, nohy, zkrátka kamkoli budete chtít a kde budete pociťovat, že je Vám to příjemné.

Použití
Horké kameny:
Horké kameny je potřeba nejprve nahřát, a to tak, že je vložíte do vody, kterou přivedete k varu. Opatrně odlijte vodu a nechejte kameny oschnout na ručníku. Ujistěte se, že kameny nejsou příliš žhavé (zkontrolujte dotykem). Nyní aplikujte teplé kameny na Vámi vybranou část těla.
Záda - položte kameny v pravidelných odstupech podél páteře. Páteř je centrum těla, vyvažující toky energií skrze celé tělo.
Ramena – použijte kameny na lopatky a část krku
Chodidla - menší kameny umístěte mezi prsty u nohou. Chodidla jsou plná energických bodů.
Ruce – použijte kameny podél celé délky rukou a dlaní


Chladné kameny:
Nejen terapie horkými kameny je účinná, s těmito kameny můžete vyzkoušet také terapii studenými kameny. Studené kameny obklopte kostkami ledu nebo je umístěte do mrazničky na dobu, dokud nejsou chladné na dotek.


Kameny v kombinaci s olejovou kůrou

Použijte esenciální oleje na požadovanou část těla. Nechte svého partnera Vás masírovat jemnými krouživými pohyby pomocí horkých kamenů.

Obsah balení
- 3x větší kameny s nápisem (5-8cm)
- 6x menší kameny (4-6cm)
- 1x český návod 
- vše v dárkovém sametovém pytlíčku 

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
969 Kč
Spa Hot Rocks / Nyní nedostupné
Sada Lávových kamenů Snad každý z nás potřebuje někdy ...
 
foto
488 Kč
Spa Hot Rocks / Nyní nedostupné
Lávové kameny - sada Pokud Vy a nebo někdo z Vašich ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001456 Lávové KAMENY pro příjemnou relaxaci sada 9ks

 
Přeposlat tuto položku č. 001456 Lávové KAMENY pro příjemnou relaxaci sada 9ks na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama