Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.levnazona.cz / Zuby / Domácnost - Hygiena / Mezizubní kartáčky 2,5mm 5ks Active
foto
Mezizubní kartáčky 2,5mm 5ks Active
Zařazeno do kategorie:
Domácnost - Hygiena
Výrobce, příp.dovozce:
Tower House, UK
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 129 Kč
ID zboží 000955
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Hygiena, Paradentóza, Zdravotní pomůcky, Zdraví, Zuby, Výprodej - poslední kusy

Parametry:
Zubní kartáčky

Pro mezizubní čištění a prevenci před paradentózou. 

Radíme Vám: Je velmi důležité zvolit si vhodnou velikost mezizubního kartáčku. Vlákna by měla snadno prostoupit mezizubní prostor, nikdy by neměla být násilím vtlačena mezi jednotlivé zuby.

Používejte denně.

Péče o zuby
Zdravé zuby a dásně nejsou stále samozřejmostí. Každý stomatolog Vám jistě potvrdí, že není jednoduché správně pečovat o zuby. Po ukončení pravidelné školní docházky mnozí zanedbávají pravidelné preventivní prohlídky a hlavně pravidelnou péči. Díky tomu se zvyšuje počet kazů. A nejen to. Zničehonic Vám pozvolna začínají krvácet dásně, což může vést až ke vzniku onemocnění parodontu neboli paradentózy.

Zubní plak
Zubní plak, je neviditelný film bakterií, který se tvoří na povrchu našich zubů. Běžným kartáčkem jej odstraníte z velkých ploch zubů, ale v mezizubí se drží stále. Pokud se tyto bakterie přemnoží, vylučují velké množství toxických látek a kyselin, které odvápňují sklovinu (vznik zubního kazu) a dráždí dásně. Imunitní reakce dásní se projeví překrvením a zvětšenou citlivostí. Dlouhodobým chronickým drážděním dochází k akutním zánětům dásní a ke vzniku parodontálních chobotů = paradentózy. Vše končí uvolněnými zuby a zubními náhradami.

Mezizubní kartáčky
Ideální pro pravidelnou mezizubní hygienu jsou mezizubní (interdentální) kartáčky, díky jednoduché manipulaci a vysokému účinku. Bohužel ne všichni je zavedou bez problémů mezi zuby (křivé zuby, těsné zuby u mladých lidí). Kartáčky se vyrábí kónické (stromeček) nebo cylindrické, s plastovým držátkem nebo pouze na delším drátku. Štětiny jsou usazené ve spirálovitém drátku, který je potažený slabým plastem, aby chránil zubní krček a nedocházelo ke galvanickému efektu při doteku k amalgámové výplni.

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
129 Kč
Tower House, UK / Nyní nedostupné
Ústní hygiena - Pro mezizubní čištění a prevenci před ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000955 Mezizubní kartáčky 2,5mm 5ks Active

 
Přeposlat tuto položku č. 000955 Mezizubní kartáčky 2,5mm 5ks Active na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama